EN IT DE
Menu Search

Naročila za turistično vodenje po Zelenem krasu za posameznike ali skupine sprejemajo:

  • Regionalna destinacijska organizacija (RDO): +386 (0)5 721 22 49, 041 941 509, info@zelenikras.si

Naslednji TIC-i:


Cenik lokalnega turističnega vodenja:

Priporočena cena za lokalno turistično vodenje znaša 20,00 EUR na uro oziroma 100,00 EUR za celodnevno vodenje (5 ur in več)

Posamezni turistični vodniki:

Ime Priimek Tuji jeziki Telefonska številka e-mail Razpoložljivost Opomba
Zorka Klemen slovensko 00 386 (0)41 382 483 zorka.klemen@gmail.com po predhodnem dogovoru okolica Pivke (košanska dolina)
Drago Telič poljščina, hrvaščina, srbščina, angleščina, nemščina 00 386 (0)41 711 088 drago.telic@siol.net vse dni v tednu opazovanje vodnih ptičev na Cerkniškem jezeru
Marjeta Marinčič italijanščina, srbščina, hrvaščina 00 386 (0)41 574 738 mmarjeta@gmail.com vse dni v tednu šolske skupine, interpretacija narave, doživljajski sprehodi, botanika, fotografija; področje ZG.PIVKE(Zagorje,Kalc, Tabor,Pivka);
Lili Kandare angleščina, hrvaščina 00 386 (0)40 669 222 lili.kandare@gmail.com po predhodnem dogovoru samo za skupine (ne za posameznike); področje Loške doline (specialnost Polharski muzej pri gradu Snežnik
Andrej Godina angleščina, hrvaščina, srbščina 00 386 (0)31 332 058 godina.andr@gmail.com vse dni v tednu; vsaj 1 dan prej poklicat vse občine ki spadajo pod Zeleni Kras; največ po Pivki (Šilentabor, Kalc, jezera, grad Prem), ekomozej
Thon Horzelenberg nizozemščina, angleščina 00 386 (0)51 685 283 thon.horzelenberg@gmail.com po predhodnem dogovoru področje:Planina, Cerknica,Loška dolina, Bloke; cela Slovenija; ima licenco za spremljevalca
Alenka Veber hrvaščina, angleščina 00 386 (0)41 260 985 alenka.veber@rihtarjeva-domacija.si vse dni v tednu (po predhodnem dogovoru) področje:NOTRANJSKO - PRIMORSKA regija: pripravlja programe za skupine;vodenje po jamborni cesti; interpretacija naravne in kulturne dediščine, vodenje romarskih skupin, invalidov, upokojencev;
Dragica Kaluža slovensko 00 386 (0)41 900 313 kaluza.dragica@volja.net predhodni dogovor področje: samo vas Narin (cerkev)
Milojka Primc hrvaščina, angleščina, italijanščina 00 386 (0)31 585 602 milojka.primc@gmail.com po predhodnem dogovoru področje: Brkini in okolica, Ilirska Bistrica
Irena Kovač hrvaščina 00 386 (0)31 533 052 irenakv49@gmail.com /
Alenka Penko angleščina, hrvaščina, srbščina 00 386 (0)31 641 311 prins@siol.net vse dni v tednu, predhodno poklicat etnološke zgodbe, verski turizem področje Brkinov, Ilirke Bistrice itd.
Martin Ileršič angleščina, hrvaščina, srbščina, italijanščina ter ruščina in francoščina pasivno 00 386 (0)31 558 656 katramaran@yahoo.com vse dni v tednu - predhodno poklicati zimski pohodi in turna smuka - ima licenco zelenega krasa - za našo regijo
Sara Štemberger angleščina 00 386 (0)40 131 209 sara.stemberger@gmail.com vse dni v tednu - predhodno poklicati področje: Brkini, Prem, Ilirska Bistrica,naravne znamenitosti, lokalne zgodbe in anekdote; ima licenco vodnika Zeleni kras (je sp)
Janja Curk angleščina, hrvaščina 00 386 (0)40 725 475 janjacurk@gmail.com vse dni v tednu, med vikendi po dogovoru
Andrej Rijavec italijanščina, angleščina, hrvaščina, srbščina 00 386 (0)40 33 53 73 andrej.rijavec@gmail.com po predhodnem dogovoru področje: Postojna, Prem;zgodovina, zgodovina umetnosti, interpretacija narave
Jani Frank / 00 386 (0)40 573 157 jani.eagle@gmail.com vikendi, v tedni po predhodni najavi interpretacija narave, botanika, favna, krasoslovje
Helena Tomšič angleščina 00 386 (0)31 339 225 lajndav@gmail.com vse dni v tednu - predhodna najava področje: Snežnik, sv.trojica; interpretativno vodenje kolesarjev in pohodnikov
Mateja Peček slovensko 00 386 (0)40 308 566 bmpecek@gmail.com predhodna najava področje: Loška dolina, Babno polje
Tomaž Penko angleščina 00 386 (0)41 208 387 tomaz.penko@gmail.com med vikendi - predhodna najava področje:Pivka in okolica: vodenje fotografskih tur, vodenje kolesarskih tur, vodenje po okoliških gozdovih in utrdbah Alpskega zidu na Primožu
Mitja Kristan angleščina 00 386 (0)41 925 499 vikendi, po predhodni najavi med tednom področje:Snežnik,Javorniki :,pohodništvo, opazovanje divjadi, otroške skupine, sapremljanje pri kolesarjenju
Janja Urbiha angleščina, hrvaščina 00 386 (0)31 788 282 janja.urbiha@gmail.com vse dni v tednu - predhodni dogovor področje:Notranjsko - kraška regija (licenca Zeleni kras)- posebno Unec do hrvaške meje; etnologija, lokalne zgodbe
Sergej Mozetič angleščina 00 386 (0)40 886 463 sergej.donsergio@gmail.com med tednom- po predhodnem dogovoru poodročje:Pivka, Postojna,Loška dolina, Ilirska Bistrica (Mašun);vodenje kolesarskih tur po MTB parku in pohodništvo
Tanja Vidojevič angleščina, hrvaščina, bosanščina, srbščina 00 386 (0)40 805 766 tanjav111@gmail.com po predhodnem dogovoru področje:Pivka, Postojna ;interpretacija naravne in kulturne dediščine
Lilijana Šantelj Vidmar angleščina 00 386 (0)41 698 146 lili.fnm@gmail.com med vikendi oz. po dogovoru /
Andrej Smerdu angleščina, italijanščina, hrvaščina 00 386 (0)40 798 298 andrej.smerdu@gmail.com po dogovoru interpretativno vodenje po pivških jezerih in Postojni z okolico; po dogovoru
Janko Muhič angleščina, hrvaščina, srbščina 00 386 (0)41 741 245 muhicjanko@gmail.com po dogovoru /
Matej Kržič agleščina, srbščina, hrvaščina ter francoščina in italijanščina pasivno 00 386 (0)41 940 321 info@galator.net vse dni v tednu interpretacija podzemnih jam in površinskih kraških pojavov, vojaške dediščine Rapalske meje, kulturne krajine Notranjske ter življenjskega prostora divjih živali
Dunja Šegrt angleščina, hrvaščina, srbščina 00 386 (0)41 379 139 dunja.segrt@gmail.com Vikendi interpretacija narave - Mašunska učna pot
Luka Butinar angleščina 00 386 (0)31 328 271 heavymeister@gmail.com Med tednom po 16ih, vikendi, /
Katja Japelj 00 386 (0)31 282 240 kjapelj@gmail.com med vikendi, med tednom po dogovoru Vodenje na Sv. Lovrenc in okoliške hribe na Postojnskem (zanimive anekdote, poučno pohodništvo), animator, lokalne zgodbe, otroške skupine...
Tinkara Primožič angleščina, italijanščina 00 386 (0)40 225 679 primozic.tinkara@gmail.com To sezono porodniška. Vodenje po utrdbah Alpskega zidu na Primožu (možnost izvedbe nordijske hoje), Šilentabor, grad Kalc, presihajoča jezera (možnost izvedbe preživetja v naravi), Rakov Škocjan (prosto ali po naravoslovni učni poti), Unška koliševka, možnost vodenja s terenskim vozilom
Andrej Novak angleščina 00 386 (0)41 804 920 andrej.cukc@gmail.com med vikendi pohodništvo, vodenje po planinskih poteh, otroške in šolske skupine,
Dejan Sanabor 00 386 (0)41 933 366 dejan.sanabor@gmail.com po predhodni najavi pohodništvo in kolesarjenje, ogled mlinov, presihajoča jezera
Marko Koren angleščina 00 386 (0)40 805 761 marko@tuam.si vedno organizator potovanj, lastnik agencije
Tanja Vidojevič angleščina, hrvaščina 00 386 (0)31 722 928 tanja.vidojevic@gmail.com med vikendi in po dogovoru otroške in šolske skupine, arheologija, etnologija, območje Ilirske Bistrice in Zgornje Pivke
Marko Cvetko angleščina 00 386 (0)40 588 788 cvetko.marko@gmail.com vse dni v tednu, po predhodnem dogovoru Okolica Cerknice, pohodi na Slivnico in Špičko z ogledom ostankov Rupnikove Linije, Cerkniško jezero, pohodi po soteskah Iške in Zale, vodenje po evropski pešpoti E6
Damijana Škrlj angleščina, hrvaščina 00 386 (0)51 245 271 damijana.skrlj@siol.com po predhodnem dogovoru Menišija, Notranjski regijski park, pohodništvo, narodno izročilo, petje, meditacija
Ernest Margon nemščina, italijanščina, srbščina, hrvaščina 00 386 (0)31 689 058 ernest.margon@gmail.com vse dni v tednu, po predhodnem dogovoru krajevna zgodovina, lokalne zgodbe, naravna in stavbna kulturna dediščina, romarske skupine, upokojenci, učenci, dijaki...
Damijana Repe angleščina, hrvaščina 00 386 (0)40 829 287 damijana.repe@guest.arnes.si vse dni v tednu, po predhodnem dogovoru Vodenje po mestu Postojna z okolico in vasi. Skupine starejših, upokojencev in otrok,možno tudi vodenje izven regije, kajti Gospa ima državno licenco
Irena Tiselj Kaluža angleščina, srbščina, hrvaščina 00 386 (0)31 380 372 irena.tiselj@sobceva-domacija.si po dogovoru
Andreja Požar angleščina, italijanščina 00 386 (0)31 874 582 pozar.andreja@gmail.com po dogovoru
Majda Abram 00 386 (0)31 518 794 majda.abram@siol.net po dogovoru
Barbara Požar angleščina 00 386 (0)40 187 331 barbpozar@gmail.com po dogovoru
Valerija Jevšnik angleščina, nemščina (pogovorno), italijanščina (razumevanje) 00 386 (0)31 316 115 valerijajevsnik@gmail.com po dogovoru
Lara Valentič angleščina 00 386 (0)41 259 873 lara.valentic@gmail.com
Ana Čič angleščina 00 386 (0)31 336 794 anacic3@gmail.com po dogovoru
Goran Blaško angleščina, italijanščina, srbščina, hrvaščina 00 386 (0)40 741 251 goran.blasko@studioproteus.si po dogovoru
Metka Škrlj Manojlović angleščina, hrvaščina, srbščina, francoščina 00 386 (0)41 280 203 metka.skrlj@gmail.com po dogovoru
Sandra Grudenić angleščina, hrvaščina 00 386 (0)30 637 748 sandra.grudenic@gmail.com po dogovoru
Barbara Benčan angleščina, srbščina, hrvaščina 00 386 (0)31 344 676 bencan.barbara@yahoo.com po dogovoru
Nataša Flek angleščina, hrvaščina, italijanščina, nemščina 00 386 (0)40 801 161 natasa_flek@yahoo.com po dogovoru
Matej Škrlj angleščina 00 386 (0)31 713 463 skrlj.matej@gmail.com po dogovoru
Mateja Maslo angleščina, nemščina 00 386 (0)31 713 451 mateja.maslo@gmail.com po dogovoru
Katja Možina ITAL, ANG (pasivno), NEM, GRŠKO 00 386 (0)31 547 380 katja.mozina@studioproteus.si po dogovoru
Vinko Gajšek hrvaščina, angleščina 00 396 (0)41 526 552 vinko.gajsek18@gmail.com po dogovoru
Suzana Vidmar ANG in ITAL (pasivno), HR (aktivno) 00 386 (0)41 511 074 suzana.vidmar@amis.net po dogovoru
Lorena Iskra angleščina, francoščina 00 386 (0)31 210 013 lorena.iskra@hotmail.com po dogovoru
Sabina Jakimov angleščina 00 386 (0)40 653 036 sabi.jak@hotmail.com po dogovoru
Teja Morelj angleščina, španščina 00 386 (0)40 165 564 teja.morelj@gmail.com po dogovoru
Damjan Debevec angleščina, hrvaščina 00 386 (0)31 202 350 damjan.debevec@siol.net po dogovoru
Simon Kerma angleški, hrvaški/srbski 00 386 (0)40 648 559 simon.kerma@fts.upr.si vikend oz. po dogovoru pregledno vodenje, različne skupine, prednostno dolina Reke in Brkini
Gregor Kovačič angleščina gregor.kovacic@fhs.upr.si po dogovoru geografija, kras
Anita Trebec angleščina, srbsko (pasivno italijansko in nemško) 00 386 (0)51 241 203 anita.trebec@gmail.com po dogovoru
Sabina Zakšek nemško (native speaker) 00 386 (0)51 354 912 bina.angeli@gmail.com po dogovoru
Vid Šparemblek angleško 00 386 (0)31 738 288 sparemblek.vid@gmail.com po dogovoru
Štefanija Šebalj Mikše / 00 386 (0)31 685 607 stefanija.sebalj@gmail.com po dogovoru
Jolanda Cerkvenik 00 386 (0)41 204 630 jolanda.cerkvenik@gmail.com po dogovoru
Katja Debevc 00 386 (0)41 865 380 katja.debevc@gmail.com po dogovoru
Jože Šlajnar angleško 00 386 (0)31 446 906 joze.slajnar@gmail.com po dogovoru
Meta Rovan angleško 00 386 (0)41 492 402 meta.rovan@gmail.com po dogovoru
Mavricij Pivk angleško, srbsko, hrvaško 00 386 (0)40 588 500 mavric.pivk@delo.si po dogovoru
Mitja Fajdiga angleško, srbsko, hrvaško 00 386 (0)40 757 259 fajdiga.mitja@gmail.com po dogovoru
Nina Šega angleško, nemško 00 386 (0)41 367 279 nina.sega@artikula.si po dogovoru
Miha Nahtigal angleško 00 386 (0)31 254 334 s96m193g@gmail.com po dogovoru
Sandi Šivec angleško 00 386 (0)40 296 331 sandi.sivec@gmail.com po dogovoru
Marjeta Cvetko 00 386 (0)40 637 796 cveta@mail.com po dogovoru
Majda Debevc angleško 00 386 (0)31 644 279 majda.debevc@kabelnet.net po dogovoru
Janez Dragolič srbsko, hrvaško 00 386 (0)1 70 96 925 jdragolic@gmail.com po dogovoru
Nina Ileršič angleško, nemško, srbsko, hrvaško 00 386 (0)41 256 678 nina.ilersic@gmail.com po dogovoru
Tomaž Ileršič angleško, rusko, srbsko, hrvaško 00 386 (0)31 652 133 tiler@t-2.net po dogovoru
Jadranka Janeš 00 386 (0)41 226 374 jadranka.janes@zzzs.si po dogovoru
Igor Klančar srbsko, hrvaško, angleško 00 386 (0)41 875 037 igor.klancar1@siol.net po dogovoru
Ladislava Klančar nemško, srbsko, hrvaško, angleško, italijansko 00 386 (0)51 310 477 igor.klancar1@siol.net po dogovoru
Aleš Komac 00 386 (0)41 981 965 ursulindom@hotmail.com po dogovoru
Janez Košir nemško 00 386 (0)1 70 56 189 menisija@siol.net po dogovoru
Marija Košir 00 386 (0)1 70 56 189 menisija@siol.net po dogovoru
Anja Kranjc angleško 00 386 (0)51 211 357 anja.kranjc@gmail.com po dogovoru
Miroslav Kunstek srbsko, hrvaško, angleško 00 386 (0)41 760 859 po dogovoru
Gašper Modic angleško 00 386 (0)31 238 673 modic.gasper@gmail.com po dogovoru
Jana Skuk nemško 00 386 (0)40 369 259 jana.skuk@gmail.com po dogovoru
Gvido Svet nemško, italijansko, francosko, angleško 00 386 (0)41 510 047 gvido.svet@gmail.com po dogovoru
Ivan Urbas italijansko, srbsko, hrvaško 00 386 (0)31 580 462 po dogovoru
Helena Vičič angleško 00 386 (0)41 911 112 helena.vicic@gmail.com po dogovoru
Janez Zakrajšek nemško, angleško 00 386 (0)31 541 910 janez.zakrajsek@gmail.com po dogovoru
Matej Zalokar angleško 00 386 (0)31 735 734 zalokar.matej@gmail.com po dogovoru
Peter Cantarutti angleško 00 386 (0)41 770 384 kantaruti@gmail.com po dogovoru
Manca Černigoj 00 386 (0)40 952 281 manca.cernigoj@gmail.com po dogovoru
Tadeja Antončič 00 386 (0)31 305 126 tadeja.antoncic@gmail.com po dogovoru
Mateja Čelhar Smrdelj 00 386 (0)40 857 260 mateja.celhar@gmail.com po dogovoru
Vojko Mihelj 00 386 (0)41 565 471 vojkomihelj@gmail.com po dogovoru
Miha Smrdelj 00 386 (0)40 738 082 miha.smrdelj@gmail.com po dogovoru
Jana Kus Veenvliet 00 386 (0)31 502 566 jana.kus@zavod-symbiosis.si po dogovoru
Paul Veenvliet 00 386 (0)41 902 110 paul.veenvliet@zavod-symbiosis.si po dogovoru
Nataša Mele 00 386 (0)51 381 830 natasa.mele@gmail.com po dogovoru
Tjaša Blaško 00 386 (0)40 432 671 tjasha.b7@gmail.com po dogovoru
Anej Rovan 00 386 (0)41 444 453 anej.rovan@gmail.com po dogovoru
Inka Nose 00 386 (0)31 302 432 inka.nose@gmail.com po dogovoru
Katarina Bogataj biba.katarina@gmail.com po dogovoru
Renata Vasle 00 386 (0)31 770 205 renata.vasle@siol.net po dogovoru
Marko Smole 00 386 (0)41 744 828 smole.marko@gmail.com po dogovoru
Saša Musec Čuk 00 386 (0)41 892 808 sasamusec@gmail.com po dogovoru
Valentina Peternelj 00 386 (0)51 601 305 peternelj.valentina@gmail.com po dogovoru